MastiitKontrolliAlla

Takso

Piimatakso

Vasikate jootur “Piimatakso” 4.0 generatsioon kätkeb endas Smart-ID, Smart-Mix ja CalfGuide tarkvara.

Enam kui 10 aasta jooksul on Milktaxi seadnud uusi standardeid vasikate söötmises. Kliendid väärtustavad efektiivset jootmis piimasegu ettevalmistust, selle soojendamist ja samuti ka naturaalpiima pastöriseerimist. Tänu veomootorile on ka suurte piimakoguste transport jootmiskohale kerge.

BAKTERMASS ehk sõnnikukivi LÄGAHOIDLASSE!

Bakter

Nüüd talveks ja kevadeks on soovitav vedelsõnniku parendaja hoidlass kohe sisse panna. Vastavalt sellele vedelsõnniku kogusele ,mis on jäänud hoidlasse väljavedamise hetkel ja siis kuni täitumiseni vastavalt läga lisandumisele laudast kogu aeg sõnnikukive juurde panna.
Oluline on kogu aeg kive juurde lisada, et kõdunemisprotsess ei katkeks. Kui hoidla saab täis, siis läga peaks veel vähemalt 2-3 nädalat "käima", et ammoniaak võimalikult hästi muunduks lämmastikuks.
Kõige parem on panna kive, kas kogumiskaevu või hoidlas lägatoru juurde. Nii jaguneb bakterimass hoidlas ja eriti laguunis kõige paremini. Sõnnikukivi järjepidev kasutamine aitab oluliselt kaasa vedelsõnnikut hoida ühtlase voolava massina. Ei teki tülikaid koorikuid, mis võivad tekitada erinevaid ummistusi vedelsõnniku pumpamisel ja põllule laotamisel.

Kasutamine: 4 sõnnikukivi 1000 m3 läga kohta.

KIVE SAAD TELLIDA MEILT helistades mob.: 5017380 või 53328882

BM

Lüpsiplatsid

BouMatic pakub erinevaid lüpsiplatsi tüüpe, et rahuldada erinevaid vajadusi:Xpressway

BouMatic Xpressway paralleellüpsiplatsid - on teadusliku uurimistöö ja tootearenduse tulemus lehmade liikumise kiirendamiseks lüpsipiirkonnas. Suletavate ridaväravatena paigutatud platsiväravate tõttu lähevad platsile saabuvad lehmad otse eesasuva viimase vaba lüpsikoha juurde. Kui kõik lehmad on jõudnud oma kohtadele, suruvad pöörd-väravad neid pehmelt sõnnikurenni vastu. Pärast lüpsmise lõpetamist vabastatakse kõik loomad üheaegselt, kui lüpsja vajutab nupule. Xpressway Parallel pakutakse kahes variandis Classic ja Supreme. Supreme'l on kõik Xpressway Classic eelised ning lisaks sellele esmaklassiline töötlus: kvaliteetterasest roostevaba korpus õhujuhtmete ja automatiseerimiselektroonika jaoks.

 

Bou-Matic pöördvärav.

Ainult Bou-Matic toodetav pöördvärav on karjaajamise juhtimise võti. Iga Bou-Matic Xpressway Parallel on varustatud patenteeritud pöördväravaga, mis pöörleb aeglaselt ümber oma telje ja hoolitseb selle eest, et lehmad lahkuvad kohe pärast lüpsi lüpsiplatsilt. Järgmine grupp loomi võib ilma viivituseta sisse tulla. Pöördvärava kiilukujulise jaotuspiirde tõttu ei ole vigastamisohtu, kui värav surub lehma rinnale. Iga lehm juhitakse sõltumata suurusest parimasse lüpsipositsiooni ja lüpsjal on hea ning turvaline juurdepääs udarale. Pöördvärava jaotuspiirdel on positsioneerijad, mis loovad koos ridaväravaga igale lehmale individuaalse lüpsiplatsi.

Poordvarav

 

 

 

 

 

 

 herringbone hd 115

 Bou-Matic HD 115 kalasabalüpsiplats: klassika, mis ei lähe moest! Küljelt sisseajamiseks ettenähtud lüpsiplats, tagant varustatud sõnniku renniga ning piirdeaiaga ja eest kahekordse piirdeaiaga, mis on lehmade suunamiseks liigutatav.

 

Bou-Matic Parabone lüpsiplats, lehmad 60º paigutusega, tagurpidise piirdeaiaga tagant sisseajamiseks.
Bou-Matic Parabone kiirväljaajamisega lüpsiplats, lehmad 60º paigutusega. Parabone kiirväljaajamisega lüpsiplatsil on kõik eelmise platsi eelised ka suurendatud läbilaske puhul, tänu kiirväljaajamisele,
kus kasutatakse eksklusiivset Bou-Matic pöördväravat.

 

 

Bou-Matic Formule 1 paralleellüpsiplats - kiirväljaajamisega lüpsiplats pakub kõiki tagant sisseajamisega eeliseid lihtsustatud pöördvärava ja valitavate funktsioonidega.

formule1

 

 

 

  

 

Bou-Matic karjavärav Escort Crowd Gate

Bou-Matic lehmade liikumissüsteem Xpressway algab ootepiirkonnas asuva karjaväravaga. Kui lüpsiplatsi väravad avanevad, hakkab see automaatselt* liikuma, ajab lehmi säästlikult lüpsiplatsi suunas ja peatub kohe, kui lehmi on piisaval hulgal. Karja sisseajamiseks piisab ühest nupule vajutamisest või toimub see täisautomaatselt kui olete valinud "Auto-Start".
* Auto Crowd'i olemasolu vajalik.